תיקון דלתות בירושלים

אב-מגן שירות לדלתות - 052-6787920

אם אתם מחפשים שירותים מקצועיים לתיקון דלתות בירושלים, יעילים ואיכותיים. פנו אלינו, ואנחנו נעניק לכם אותם. אם פתאום המפתח נשבר במנעול הבית, או המפתח נשבר בצילינדר של דלתות המשרד, המפעל, הכניסה לחנייה ועוד, או אם קרו תקלות אחרות והדלת לא נפתחת, נשלח אליכם אנשי מקצוע מיומנים אשר מגיעים בזריזות עם כל הציוד הנדרש, מתגברים בקלות על כל תקלה, ומחליפים כל צילינדר ומנעול, בכדי לשחרר אתכם להמשך העיסוקים שלכם, ללא עיכובים נוספים.

דלתות פלוס 02-5363557

אם אתם עומדים לצאת מהבית, ואתם מתקשים לנעול את דלת הכניסה, יכולות להיות לכך סיבות שונות. לכן, הזמינו ללא דיחוי טכנאי דלתות מקצועי. בין שירותי החברה: הגבהת דלת, איזון דלת, החלפת מנעול ופרזול וידיות. כל עודי החברה הינם מנעולנים עם תעודות מנעולן.

בעיר ירושלים עומדים לשירותכם אנשים מיומנים בתחום הדלתות, אשר יידעו לאבחן את הסיבה לתקלה בדלת: האם יש צורך לעשות תיקון צירים בדלת, או שאולי הסיבה היא צילינדר לא עובד. במהירות, וביעילות תתוקן התקלה, כך שתוכלו להמשיך את שיגרת יומכם ללא עיכובים נוספים. אנו בחברה מעניקים שירות מקצועי ואיכותי הנמצא ממש קרוב לבית.

בן חור מנעולים - 054-3341211

בשעה טובה רווח לכם, ואתם עושים שיפוץ בבית. בין השאר אתם מחליפים המרצפות. הזמינו עוד היום אצלנו בחברה איש מקצוע אשר יעשה לכם הגבהת דלת, כך שדלת הכניסה לא תפגע ולא תשפשף את המרצפות החדשים. באותה הזדמנות אולי גם כדאי לחשוב על התקנת ידית חדשה, שתתאים לעיצוב החדש של הכניסה לבית.