אודות מנעולן בירושלים

<

ברת מנעולן בירושלים הינה זרוע ביצועית של חברת 'מנעולן' החברה הישראלית מס' 1 בארץ ובעולם המתמחה בכל סוגי הפריצות.

חברת מנעולן , ובכלל 'מנעולן בירושלים' הוקמה בראשית שנות השבעים . כבר אז רכשה לעצמה שם טוב בתחום . בזה אחר זה הוקמו סניפים ל'מנעולן' בכל רחבי הארץ והעולם.

הנהלת 'מנעולן בירושלים' פיתחה רעיון ייחודי המאפשר פריצה לדלתות, רכבים וכספות מבלי להסב נזק כלשהו למוצר.

עד מהרה הבין הציבור את היתרון העצום שבקבלת שירות מחברה אמינה ומקצועית ומנעולן בירושלים הפך לשם דבר בתחום . כיום, על לקוחות חברת 'מנעולן בירושלים' נמנים אלפי משפחות מרוצות מירושלים ומהאזור כולו. כמו כן, חברת 'מנעולן בירושלים' מעניקה שירות לכל מוסדות הציבור בעיר. למפעלים, בתי מלון, בתי חולים, בתי ספר, ועוד.

ל'מנעולן בירושלים' אישור של מכון התקנים וכן אישור עבודה מיוחד של משטרת ישראל. מנעולן בירושלים מאז הקמתו ועד היום ממשיך לחרוט על דיגלו את נושא מתן השירות הלקוח. כל זה בנושא למוצרים האיכותיים, המקצועיות והמחירים ההוגנים מעניקים ללקוח תחושת ביטחון מרבית.

חברת מנעולן בירושלים מקפידה להשתמש אך ורק במוצרים בעלי איכות גבוה אשר עומדים יום יום במבחן המציאות ואשר נותנים תחושת ביטחון טובה לאלפי הלקוחות . עם השנים הפך השם מנעולן בירושלים לשם נרדף של חברה המעניקה שירותי פריצה והתקנה האמינה ביותר מנעולן בירושלים נחשבת כיום לחברה הגדולה בארץ ובעולם הספקת שירותי פריצה לכל סוגי המנעולים. מנעולן בירושלים מעניקה שירותי פריצה לבתים פרטים , מוסדות . כמו כן מנעולן בירושלים מתמחה בפריצת מנעולים של כל סוגי הרכבים , הכספות, והדלתות .

חברת מנעולן בירושלים דואגת לטפח לא רק את לקוחותיה אלא גם את צוות העובדים שלה. לא בכדי מרבית העובדים בחברה הינם עובדים קבועים ואשר מלווים את החברה מיום הקמתה. 'חשוב לנו שעובד שיוצא להעניק שירות ללקוח יהיה עובד מרוצה. רק אז הוא יוכל להעניק שירות טוב. כשעובד יוצא כעוס הוא ייקח את הכעס הזה גם לבית הלקוח. ואצלנו הלקוח בראש סדר העדיפות". הסביר מנכ"ל חברת מנעולן.

מנעולן בירושלים מאגד בתוכו מספר חטיבות שירות . כל חטיבה מתמחה בתחום מסויים. כמו כן ישנה חטיבה המעניקה שירותי פריצה לכל האזורים הסמוכים לירושלים. צוות מנעולן ירושלים יודע לנתב את שליחת העובדים על פי כל קריאה וקריאה . מנעולן בירושלים שוקדים כל העת על פיתוח התקנות מנעולים חדשני . במנעולן בירושלים שמים דגש רב על טיב המוצרים ועל כן מעניקים אחריות מלאה למוצר. חברת מנעולן בירושלים מודעים היטב לתחושת הביטחון של האזרח בישראל במיוחד בימים אלה ועל כן בחברה מתקינים מוצרים חדישים ובעלי ערך מוסף שיעניקו תחושת ביטחון מרבית.

להזמנת שירות נציגי חברת מנעולן בירושלים ישמחו להעניק לך שירות מהיר ומקצועי . חייג 026228799 ונציג החברה ישמח לעמוד לרשותך 24 שעות ביממה .